Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Żurawicy

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Żurawicy

ul. Ojca Św. Jana Pawła II 194

37-710 Żurawica

tel / fax   16 671 33 88,   16 671 33 32

e-mail   sp1zurawica@interia.pl

Gimnazjum im. 2 Pułku Pancernego w Żurawicy

Samorządowe Przedszkole nr 2 w Żurawicy

Strona główna

Dyrekcja

Nauczyciele

Uczniowie

Informacje

Sekretariat

Biblioteka

Świetlica

Pedagog

Terapeuta

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konsultacje nauczycieli

Plan lekcji

Zajęcia pozalekcyjne

Zestaw podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Osiągnięcia

GALERIA

 

Licznik odwiedzin

od 28 stycznia 2008 roku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAN LEKCJI W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

Klasa:    0    I a    I b    II a    II b    III a    IV a    IV b    IV c    V a    V b    VI a    VI b    VII a    VIII a    VIII b

 

 

KLASA 0

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

zajęcia
07.30 - 12.30

zajęcia
07.30 - 12.30

religia
12.30 - 13.00

zajęcia
07.30 - 12.30

j. angielski
12.30 - 13.00

zajęcia
07.30 - 11.30

religia
11.30 - 12.00

zajęcia
07.30 - 12.30

j. angielski
12.30 - 13.00

 

KLASA I a

Nr

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

07.40 - 08.25

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

2

08.30 - 09.15

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

3

09.25 - 10.10

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

religia

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

4

10.20 - 11.05

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

j. angielski

ed. wczesnoszkolna

5

11.25 - 12.10

j. angielski

 

 

religia

 

 

KLASA I b

Nr

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

07.40 - 08.25

ed. wczesnoszkolna

j. angielski

ed. wczesnoszkolna

religia

ed. wczesnoszkolna

2

08.30 - 09.15

ed. wczesnoszkolna

religia

ed. wczesnoszkolna

j. angielski

ed. wczesnoszkolna

3

09.25 - 10.10

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

4

10.20 - 11.05

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

5

11.25 - 12.10

 

ed. wczesnoszkolna

 

ed. wczesnoszkolna

 

 

KLASA II a

Nr

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

07.40 - 08.25

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

2

08.30 - 09.15

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

3

09.25 - 10.10

z. umuzykalniające

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

4

10.20 - 11.05

ed. wczesnoszkolna

religia

ed. wczesnoszkolna

religia

j. angielski

5

11.25 - 12.10

ed. wczesnoszkolna

j. angielski

ed. wczesnoszkolna

 

 

 

KLASA II b

Nr

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

07.40 - 08.25

ed. wczesnoszkolna

religia

ed. wczesnoszkolna

j. angielski

ed. wczesnoszkolna

2

08.30 - 09.15

ed. wczesnoszkolna

j. angielski

ed. wczesnoszkolna

religia

ed. wczesnoszkolna

3

09.25 - 10.10

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

z. umuzykalniające

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

4

10.20 - 11.05

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

5

11.25 - 12.10

 

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

 

 

KLASA III a

Nr

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

07.40 - 08.25

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

religia

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

2

08.30 - 09.15

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

3

09.25 - 10.10

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

j. angielski

4

10.20 - 11.05

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

ed. wczesnoszkolna

z. umuzykalniające

ed. wczesnoszkolna

5

11.25 - 12.10

 

religia

ed. wczesnoszkolna

j. angielski

 

 

KLASA IV a

Nr

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

07.40 - 08.25

matematyka

wf dz. / wf ch.

technika

-

j. polski

2

08.30 - 09.15

j. polski

wf dz. / wf ch.

j. angielski

religia

j. angielski

3

09.25 - 10.10

religia

matematyka

przyroda

j. polski

wf dz. / wf ch.

4

10.20 - 11.05

j. angielski

j. polski

matematyka

wf dz. / wf ch.

matematyka

5

11.25 - 12.10

informatyka dz.

muzyka

historia

plastyka

przyroda

6

12.25 - 13.10

 

informatyka ch.

j. polski

zajęcia z wych.

 

 

KLASA IV b

Nr

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

07.40 - 08.25

-

wf dz. / wf ch.

matematyka

matematyka

j. angielski

2

08.30 - 09.15

j. angielski

wf dz. / wf ch.

religia

informatyka

przyroda

3

09.25 - 10.10

zajęcia z wych.

muzyka

technika

religia

wf dz. / wf ch.

4

10.20 - 11.05

j. polski

przyroda

j. angielski

wf dz. / wf ch.

historia

5

11.25 - 12.10

matematyka

j. polski

j. polski

j. polski

matematyka

6

12.25 - 13.10

 

 

j. polski

plastyka

 

 

KLASA IV c

Nr

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

07.40 - 08.25

j. angielski

wf dz. / wf ch.

-

religia

plastyka

2

08.30 - 09.15

matematyka

wf dz. / wf ch.

j. polski

matematyka

historia

3

09.25 - 10.10

j. polski

matematyka

matematyka

j. angielski

wf dz. / wf ch.

4

10.20 - 11.05

religia

j. polski

przyroda

wf dz. / wf ch.

przyroda

5

11.25 - 12.10

muzyka

technika

informatyka

zajęcia z wych.

j. polski

6

12.25 - 13.10

 

wdżwr

j. angielski

 

j. polski

 

KLASA V a

Nr

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

07.40 - 08.25

informatyka I

technika

zajęcia z wych.

j. polski

-

2

08.30 - 09.15

muzyka

matematyka

matematyka

religia

geografia

3

09.25 - 10.10

religia

historia

j. angielski

plastyka

j. polski

4

10.20 - 11.05

wf dz. / wf ch.

j. angielski

j. polski

matematyka

wf dz. / wf ch.

5

11.25 - 12.10

j. polski

biologia

wf dz. / wf ch.

historia

j. angielski

6

12.25 - 13.10

matematyka

j. polski

wf dz. / wf ch.

wdżwr

informatyka II

 

KLASA V b

Nr

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

07.40 - 08.25

historia

informatyka I

j. angielski

j. polski

geografia

2

08.30 - 09.15

biologia

technika

religia

matematyka

j. polski

3

09.25 - 10.10

matematyka

j. polski

historia

muzyka

matematyka

4

10.20 - 11.05

wf dz. / wf ch.

plastyka

j. polski

zajęcia z wych.

wf dz. / wf ch.

5

11.25 - 12.10

j. polski

matematyka

wf dz. / wf ch.

religia

 

6

12.25 - 13.10

j. angielski

informatyka II

wf dz. / wf ch.

j. angielski

 

7 13.15 - 14.00      

wdżwr

 

 

KLASA VI a

Nr

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

07.40 - 08.25

j. angielski

j. polski

z. komputerowe I

religia

historia

2

08.30 - 09.15

matematyka

j. angielski

z. techniczne

plastyka

j. angielski

3

09.25 - 10.10

j. polski

wf dz. / wf ch.

j. polski

j. polski

j. polski

4

10.20 - 11.05

zajęcia z wych.

historia

wf dz. / inf. ch.

j. angielski

matematyka

5

11.25 - 12.10

religia

przyroda

przyroda

matematyka

wf dz. / inf. ch.

6

12.25 - 13.10

 

matematyka

przyroda

historia

wf dz. / inf. ch.

7

13.15 - 14.00

 

muzyka

z. komputerowe II

 

 

 

KLASA VI b

Nr

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

07.40 - 08.25

muzyka

-

j. angielski

-

j. polski

2

08.30 - 09.15

j. angielski

matematyka

przyroda

j. polski

historia

3

09.25 - 10.10

matematyka

wf dz. / wf ch.

j. polski

j. polski

przyroda

4

10.20 - 11.05

religia

j. angielski

wf dz. / wf ch.

z. komputerowe

matematyka

5

11.25 - 12.10

historia

religia

plastyka

matematyka

wf dz. / wf ch.

6

12.25 - 13.10

j. polski

przyroda

z. techniczne

j. angielski

wf dz. / wf ch.

7

13.15 - 14.00

 

historia

 

zajęcia z wych.

 

 

KLASA VII a

Nr

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

07.40 - 08.25

matematyka

chemia

j. polski

historia

-

2

08.30 - 09.15

historia

j. polski

j. angielski

j. polski

muzyka

3

09.25 - 10.10

wf dz. / wf ch.

matematyka

biologia

matematyka

geografia

4

10.20 - 11.05

j. polski

wf dz. / wf ch.

chemia

j. niemiecki

j. angielski

5

11.25 - 12.10

j. niemiecki

zajęcia z wych.

matematyka

fizyka

j. polski

6

12.25 - 13.10

religia

geografia

plastyka

wf dz. / wf ch.

biologia

7

13.15 - 14.00

fizyka

j. angielski

religia

wf dz. / wf ch.

 

8

14.05 - 14.50

informatyka I

 

 

informatyka II

 

 

KLASA VIII a

Nr

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

07.40 - 08.25

matematyka

wos

matematyka

matematyka

matematyka

2

08.30 - 09.15

matematyka

chemia

wf dz. / wf ch.

chemia

zajęcia z wych.

3

09.25 - 10.10

j. niemiecki

historia

wf dz. / wf ch.

j. niemiecki

historia

4

10.20 - 11.05

fizyka

j. polski

j. polski

j. polski

j. polski

5

11.25 - 12.10

wf dz. / wf ch.

edukacja dla bezp.

j. angielski

wf dz. / wf ch.

biologia

6

12.25 - 13.10

j. polski

religia

wos

religia

j. angielski

7

13.15 - 14.00

j. angielski

geografia

informatyka ch.

fizyka

 

8

14.05 - 14.50

 

informatyka dz.

 

 

 

 

KLASA VIII b

Nr

Godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

07.40 - 08.25

j. polski

chemia

fizyka

chemia

j. polski

2

08.30 - 09.15

matematyka

historia

wf dz. / wf ch.

j. angielski

j. polski

3

09.25 - 10.10

wos

j. polski

wf dz. / wf ch.

religia

j. angielski

4

10.20 - 11.05

j. angielski

matematyka

edukacja dla bezp.

matematyka

geografia

5

11.25 - 12.10

wf dz. / wf ch.

matematyka

religia

wf dz. / wf ch.

matematyka

6

12.25 - 13.10

fizyka

zajęcia z wych.

j. polski

j. niemiecki

historia

7

13.15 - 14.00

biologia

j. niemiecki

wos

informatyka dz.

 

8

14.05 - 14.50

 

doradztwo zaw.

informatyka ch.

 

 

 

O szkole

Historia Szkoły

Patron Szkoły

Dokumenty Szkoły

JUBILEUSZ SZKOŁY

Absolwenci

Archiwum

Linki

Redakcja

 

 

 

 

 

 

PROMOCJA ZDROWIA

 

GROMADA ZUCHOWA

 

HARCERSTWO

 

BLOG "SP1 KODUJE"

 

BLOG "ŻURAW.SP1"

 

PROJEKTY UNIJNE